Stawki Centrum to kameralne osiedle położone w samym sercu dzielnicy Stawki w Toruniu. Niska, 3 kondygnacyjna nowoczesna zabudowa, którą tworzą 2 budynki na ogrodzonym zamkniętym terenie, daje poczucie intymności i bezpieczeństwa. Dodatkowo zastosowanie wind w każdej klatce, indywidualnych garaży oraz szeregu pomieszczeń gospodarczych (wózkownie, rowerownie, suszarnie itp.) zapewnia niewątpliwie komfort użytkowania i sprawia, że codzienne życie staje się wygodne.

Zaprojektowano 51 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni : od 34 do 75 m2 które charakteryzują się funkcjonalnymi układami aranżacyjnymi z możliwością dokonywania modyfikacji. Część mieszkań na parterze posiadać będzie duże przestronne tarasy ziemne wraz z częścią zieloną (ogródki), a pozostałe lokale będą mieć do dyspozycji wygodne balkony. W każdym mieszkaniu przewidziano nowoczesne rozwiązania instalacji teletechnicznej dzięki którym Klient w jednej skrzynce multimedialnej ma dostęp do przyłącza telefonicznego, telewizji kablowej, naziemnej, satelitarnej i radiowej oraz instalacji światłowodowej która zapewni internet.

Walory estetyczne zapewniają specjalnie zaaranżowane klatki schodowe wraz z drzwiami i oknami w kolorze orzech. Budynki wyposażone będą we własne kotłownie gazownie co zapewnia właściwe i stałe parametry cieplne przy zachowaniu optymalnych kosztów eksploatacji.

Na zewnątrz ciekawa spójna i prosta architektura, elewacje w kolorach bieli i szarości przełamane efektem nowoczesnego boniowania oraz fragmentami drewnopodobnymi w wybarwieniu orzech. W budynkach zapewniono 17 garaży z czego 4 dwustanowiskowe, oraz 35 stanowisk postojowych na terenie posesji. Dla najmłodszych mieszkańców osiedla przewidziano plac zabaw wraz z ławeczkami dla dorosłych a także tereny zielone z oświetleniem zewnętrznym.

Teren osiedla zamknięty będzie ogrodzeniem panelowym, a od strony ulicy w technologii Amerblock w kolorze jasno szarym z wypełnieniem drewnianym lub kompozytowym z furtką uruchamianą domofonem centralnym i bramą przesuwną na pilota.

 
INWESTYCJA | LOKALIZACJA | MIESZKANIA | GALERIA | DEWELOPER | AKTUALNOŚCI | KONTAKT |